آیا کم غذا خوردن باعث لاغری میشود؟

با خوردن صحیح غذا و لاغر ماندن (لاغر ماند بدون کم غذا خوردن)

امروزه طرز تفکر غلط که بین همه رایج شده ست این است که برای لاغر شدن باید خیلی کم غذا خورد و به شدت ورزش کرد تا نتیجه حاصل شود.این روش امروزه منسوخ شده است چرا که بعد از مدتی شما را زده کرده و رژیم غذایی خود را ول میکنید. برای روش جدید لاغری با کوثر طب همراه باشید.

کاهش وزن با درست خوردن نه کم خوردن

معایب لاغر شدن تنها با کم غذا خوردن

بدون ورزش اگر بخاهید چربی سوزی کنید در کنار بافت چربی عضلاتتان نیز می سوزد.یکی از مشکلات لاغر شدن با کم غذاخوردن کاهش بافت عضلانی و نرخ سوخت و ساز بدن است.

بهترین روش لاغری

غذاهای سالم را در سبد غذایی خود قرار دهید

برای لاغر شدن و کاهش وزن سریع از غذاهای سالم استفاده کنید. و از رژیم های سخت و سفت بپرهیزید. چرا که غذای سالم کالری معقول به شما خواهد داد. منظور از غذاهای سالم سبزیجات، میوه، حبوبات، آجیل و کربوهیدرات‌ های غیر فرآوری‌ شده می باشد.

غذاهای ناسالم را از لیست خود حذف کنید و کم غذا نخورید

خوردن غذای ناسالم  بر عکس غذاهای سالمحتی به مقدار کم موجب انباشته شدن چربی و در یافت نامعقول کالری خواهد شد.

تاثیر تغذیه بر کاهش وزن چقدر است؟ اصلا مهم است؟

غذایی را میل کنید که خیلی دوستش دارید

یکی از روش های که می توانید بطور معجره اسا با آن روش لاغر شوید خوردن غذایی است که عاشقش هستید . چرا که خوردن غذای باب میل سوخت و ساز شما را نیز ناخود آگاه بالا می برد.

استفاده از مکمل های لاغری بروز دنیا

هیکل زیبا و داشتن اندام ایده آل رؤیایی است که این روزها اکثر افراد بخصوص بانوان به دنبال رسیدن به آن هستند. این ارزوی زیبا سبب شده که اکثر این اشخاص به استفاده از قرص های لاغری و مکمل های چربی سوز روی‌آورند. از این رو می توانید از بروزترین و جدید ترین مکمل های لاغری مانند قرص ادیوس ،قرص اسلیمینگ فیفولی و قرص گلوریا استفاده کنید

کم غذا خوردن برای لاغر ماندن به معنی صحیح غذا خوردن نیست

بیشتر افراد احساس می کنند که هر چه قدر غذای کم میل کنند، یعنی بدن سالم تری دارند اما این صحیح نیست شما می توانید کالریِ مصرفیِ خود را تغییر دهید اما انتخاب‌ های سالمی داشته باشید. یعنی باید چربی سالم، ویتامین، مواد معدنی، فیبر و پروتئین به بدن تان برسانید و به کاهش وزن خود کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
مقایسه